Obchodné podmienky

VŠEOBECNÉ PRAVIDLÁ: Objednávka, Poštovné, Balné

  1. V prípade Vášho záujmu, vybraný tovar nakupujte vložením do nákupného košíka. Pri ukončení objednávky vyplňte adresu doručenia príp. aj telefónne číslo (najvhodnejšie číslo mobilu). Odporúčaná minimálna hodnota objednávky je 3,50€
  2. Automaticky odoslaným e-mailom Vašu objednávku potvrdíme – získate kontrolu, že objednávka bola riadne prijatá.
  3. Pre úspešné ukončenie nákupu Vám po potvrdení objednávky zašleme e-mail s platobnými podmienkami, príp. vás budeme informovať o ďalšom postupe.

Objednávky a korešpondenciu prijímame aj na a e-mail: info@semienkozivota.sk .  Aj tieto objednávky potvrdzujeme.

Objednávka nad 50€ – POŠTOVNÉ GRÁTIS

CENA DOPRAVY + BALNÉ

KrajinaCena
Slovenská republika2 €
Česká republika3,50 €
Ostatné krajiny EÚ4,70 €
Cena dopravy je stanovená paušálne a je v nej zahrnuté poštovné aj balné.

Vybavenie objednávky. Zásielky vybavujeme v poradí v akom prišli na našu adresu. Prijímame aj doobjednávky k pôvodným objednávkam. V prípade že už bude Vaša objednávka odoslaná, bude doobjednávka považovaná za novú objednávku a bude zaťažená plným paušálnym poštovným.

Možnosť náhrady. Zásobu semien sa snažíme mať dostatočne vysokú. Sami z týchto semien sadíme a môže nastať situácia, že niektoré budú medzičasom vypredané. Taktiež pri niektorých položkách máme semien z rôznych dôvodov iba obmedzené množstvo. V prípade vypredania Vás hneď po doručení objednávky budeme informovať o možnosti náhrady, alebo o ďalšom postupe. Väčšinou nahradíme odrodu inou, rovnako kvalitnou aj drahšou, ale v cene pôvodne objednanej. Objednávajte čo najskôr! To vám zaručí najkompletnejšie vybavenie Vašej objednávky.

DÔLEŽITÉ

  • Možná je i nepeňažná, barterová výmena za iné semená príp. iný Váš tovar.
  • Semená zasielame v jarnom období a to vždy s ohľadom na počasie.